Tarcza LCARS dla Android Wear

Nowość dla fanów Star Treka: tarcza LCARS dla Sony SW2 doczekała się wersji na Android Wear.

Animowana cyfrowa tarcza dla fanów serii Star Trek. Nie robi niczego szczególnego, ale nieźle wygląda. Aplikacja zawiera dwa różne układy graficzne – dla zegarków kwadratowych i okrągłych. Ponieważ interfejs LCARS w żaden sposób nie pasuje do okrągłych wyświetlaczy, przeznaczony dla nich układ bazuje na okrągłej klawiaturze LCARS. Jeśli ten układ spodoba się posiadaczowi zegarka kwadratowego, można wymusić jego wyświetlanie, zaznaczając „Force circular” w ustawieniach (w telefonie). Ze wspomnianych wyżej względów w drugą stronę to nie działa.

Po instalacji aplikacji zaczekaj około 30 sekund, a potem wybierz tarczę w zegarku lub w aplikacji na telefonie. Ponieważ Google zaleca uruchamiać tarcze Android Wear jako serwis, nie szukaj ikonki do kliknięcia w szufladzie aplikacji. Nie ma jej tam.

Uwaga: upewnij się, że na Twoim zegarku zainstalowany jest Android Wear w wersji 5.0.1. Ta aplikacja nie będzie działać na wcześniejszych wersjach systemu.

Aplikacja używa fragmentów kodu z projektu Android Open Source Project, (C) 2014 The Android Open Source Project, na licencji Apache License, Version 2.0. Kopię Licencji może pobrać na  http://www.apache.org/licenses/LICENSE-2.0.

Star Trek i LCARS są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Niniejsza niekomercyjna aplikacja powstała bez związku z ich właścicielami, na prośbę fanów serii.

Pobierz z Google Play

Pomysły, sugestie, raporty błędów zostaw w komentarzach pod tym postem.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>