Tarcza Bicykl dla Android Wear

Animowana tarcza Bicykl dla miłośników dwóch kółek, z nową, fajną animacją, jest już dostępna dla urządzeń z Android Wear.

Nie wyobrażasz sobie życia bez roweru? Pokaż to na tarczy swojego zegarka, instalując staromodną, animowaną tarczę Bicykl.

Tarcza pasuje zarówno do kwadratowych jak i okrągłych zegarków z systemem Android wear. Mimo wysokiej częstotliwości odświeżania używanej w trybie aktywnym do animacji koła i krajobrazu, nie powinna zwiększać w znaczący sposób zużycia baterii. Załączony zrzut ekranu pochodzi z Sony Smartwatch 3 pracującego w trybie „always-on screen”.

Po instalacji aplikacji zaczekaj około 30 sekund, a potem wybierz tarczę w zegarku lub w aplikacji na telefonie. Ponieważ Google zaleca uruchamiać tarcze Android Wear jako serwis, nie szukaj ikonki do kliknięcia wśród aplikacji na telefonie. Nie ma jej tam.

Uwaga: upewnij się, że na Twoim zegarku zainstalowany jest Android Wear w wersji 5.0.1. Ta aplikacja nie będzie działać na wcześniejszych wersjach systemu.

Aplikacja używa fragmentów kodu z projektu Android Open Source Project, (C) 2014 The Android Open Source Project, na licencji Apache License, Version 2.0. Kopię Licencji może pobrać na  http://www.apache.org/licenses/LICENSE-2.0.

Kup na Google Play (2.99 PLN)

Pomysły, sugestie, raporty błędów zostaw w komentarzach pod tym postem.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>